posted by admin on Oct 22

Z jakých materiálů se šijí push up podprsenky?

Na otázku látek, ze kterých se vyrábějí push up podprsenky, bychom hledali jednoznačnou odpověď velmi dlouho, jelikož tento druh dámského spodního prádla se šije prakticky z několika materiálů. Co se týká samotných materiálů, tak je třeba říct, že se v podstatě jedná o úplně stejné látky, které jsou používány k výrobě klasických podprsenek.

Co do konkrétních materiálů, tak nejčastěji využívanou látkou je pochopitelně bavlna. Ta se podílí na různých push up podprsenkách určitým podílem. Na trhu můžeme nalézt podprsenky se 100% obsahem bavlny, ale koupit si také lze takové podprsenky, v nichž je bavlny třeba jen 5%. Záleží jen na vás a také na tom, nakolik vaše tělo přijímá jiné materiály, než je bavlna. Ta je totiž látkou ryze přírodní není mnoho lidí, kteří mají na spodní prádlo ušité právě z ní, nějakou alergii. Podprsenky push up ušité ze 100% bavlny rozhodně nevypadají špatně.

Kdybychom měli mluvit o dalších materiálech, tak je třeba se zmínit o polyamidu. Jedná se o materiál syntetický. Jde vlastně původně o plast, který se používá k výrobě mikrovláken. Podprsenky, ve kterých je přítomno toto mikrovlákno, bývají z polyamidu ušity zhruba z 80%. Dalším velmi zajímavým materiálem se stal elastan. Ten jakoby doplňuje již zmíněné látky a tvoří jakýsi pružný základ podprsenky. Právě díky elastanu jsou mnohdy podprsenky schopny onoho slavného push up efektu.

Pokud máme zmínit další látky, tak nasnadě je říct si něco o krajce, která v podstatě tvoří základ push up podprsenky, již řadíme mezi dámské erotické spodní prádlo. Krajka působí na mnohé může velmi dráždivě a pokud chtějí ženy upozornit na své tělo nějakým zajímavým doplňkem, tak mohou klidně užít push up podprsenku vyrobenou z krajky. Jako poslední materiál bychom také měli uvést satén. Ten je velmi příjemný na dotyk a push up podprsenky vyrobené právě z něj jsou doslova luxusním zbožím.

Comments are closed.