posted by admin on Mar 14

Push up podprsenky existují v mnoha variantách

Pokud sáhneme po modelu push up podprsenky, tak by nám mělo být víc než jasné, že nestačí si pouze samotnou podprsenku obléct, ale je třeba v ní vypadat alespoň trochu k světu. S nakupováním push up podprsenek to funguje úplně stejně jako při nákupu podprsenky klasické.

Základem všeho je vědět, jaké číslo podprsenky momentálně máte. Pakliže toto nevíte, tak si vaše prsa musíte nechat přeměřit a zjistit si jej znovu. Kdy si kupujete tento druh oblečení představující dámské spodní prádlo, tak se určitě nenechejte zmást oním push up efektem, který sice po oblečení podprsenky nastane, nicméně vaše prsa se nezvětší o několik čísel. Pakliže jdete do obchodního domu s tím, že si pomocí této podprsenky zvětšíte poprsí, tak jste na naprostém omylu. Pokud si oblečete toto spodní prádlo tak sice dojde k onomu push up efektu, nicméně vaše poprsí zůstane až na drobné estetické změny stejné.

Nakupujete-li push up podprsenky, tak si dejte pozor na několik záležitostí, které se samotného nákupu tohoto spodního prádla týkají. Prvním úskalím je pochopitelně velikost, ale o té jsme mluvili již v úvodu. Dalším místem možných komplikací by mohla být samotná ramínky. Vybírat si můžete z podprsenek, které mají větší a širší ramínka anebo s takových, které se vyznačují ramínky užšími. Pokud máte relativně velké poprsí, tak je lepší zvolit ramínka silnější, která vaše prsa utáhnou a dojde ke kvalitnímu push up efektu. Jestliže máte poprsí menších rozměrů, tak klidně můžete zvolit i ramínka užší. Nicméně samotný push up efekt si ale v podstatě vyzkoušíte již v samotné prodejně, takže budete vědět, jaká ramínka volit. Co se týká samotných košíčků, tak bude záležet hlavně na vás, jak budete odvážné. Pokud chcete svá prsa nechat vystavit na obdiv, tak zvolte spořejší košíčky. Jestliže je tomu naopak, tak lze sáhnout po podprsence s košíčky plnějšími.

Comments are closed.