posted by admin on Jun 21

Zajímavé typy push up podprsenky

Pokud se máme bavit o konkrétních typech push up podprsenky, tak je třeba na úvod předeslat, že takovýchto konkrétních typů není mnoho, jelikož samotná push up podprsenka představuje jakýsi druh podprsenky jako takové. Je třeba ale také říct, že ostatní druhy spodního prádla jako jsou třeba košilky anebo kalhotky, mohou být představovány také různými typy, jako jsou kupříkladu tanga anebo boxerky.

Jako první druh podprsenky push up uvedeme podprsenku zvanou Bardotka. Tato podprsenka je vyrobena z velmi jemného tylu. Ten je velmi umě kombinován s materiálem představovaným síťovinou. Podprsenka Bardotka se vyznačuje zejména vyztuženým pevným tělem. Tento pevný korpus doplňují měkké vsadky. Kostice u takovéto podprsenky samozřejmě nepřipadá v úvahu.

Velmi příjemným zjištěním pro oblečení tohoto druhu spodního prádla se stane ten fakt, že košíčky podprsenky jsou zespodu podšity. Děje se tak prostřednictvím bavlněného úpletu. Košíčky jsou vyrobeny napůl právě z tylu napůl ze síťoviny. Předěl mezi oběma zmíněnými materiály je vytvořen proužkem vyrobeným ze sametu. Velmi zajímavě je vyřešeno zakončení horního okraje košíčků této podprsenky. Právě zde byl designérem umístěn kanýr.

Zapínání celé podprsenky je dvoustupňové a ramínka jsou regulovatelná, takže si v nich pochopitelně uděláte takové pohodlí, které budete potřebovat.

Velmi zajímavým druhem podprsenky se stala také podprsenky Briliant soft. Tato push up podprsenka disponuje košíčky, které jsou celkově vyztužené a také vsadkami, jež lze odepnout. Co se týká zapínání, tak to je u tohoto typu spodního prádla vyřešeno poněkud netradičně, jelikož se podprsenka odepíná mezi košíčky. Zapínání má celkem tři stupně a ramínky si lze velmi pohodlně regulovat délku.

Comments are closed.