posted by admin on Jun 16

Push up podprsenky a jejich kouzlo

Mnozí lidé velmi často skloňují tento pojem, aniž by věděli, co vůbec push up podprsenky představují. Kdybychom si měli uvést alespoň krátkou definici push up podprsenek, tak toto spodní prádlo představuje takový druh podprsenky, která je schopna vaše poprsí pozvednout, a tím pádem také vytvarovat váš dekolt do takových rozměrů, které budou ideálními jak pro vás, tak pro oko vašeho partnera, který si pak třeba kvůli vám také vezme sexy pánské košile.

Když bereme v potaz samotný význam slova push up, tak se jedná o anglické sousloví, které charakterizuje pohyb nahoru. Podprsenky push up skutečně pozvednou vaše poprsí směrem nahoru.

Když si vezmeme krátkou historii tohoto prádla, tak push up podprsenky jsou v podstatě vynálezem velmi mladým, jelikož za období jejich vzniku jsou považována až 50. léta 20. století. Samotné dámské spodní prádlo se vyvinulo mnohem dříve a takové kalhotky, košilky a vlastně i podprsenky spatřily světlo světa již na počátku 20. století. Kouzlo push up podprsenek tkví hlavně v tom, že si je mohou obléct i ženy které nedisponují zrovna ideálními rozměry poprsí. Poté, co si je obléknou, tak jsou schopny se svým dekoltem vymyslet doslova divy. Poprsí se jako dostane o něco výše a dojde k tomu, že samotná ňadra nejenom budou vypadat tak, jakoby držela ten správný tvar, ale dojde k tomu, že se tlakem také zvětší. To způsobí velkou radost zejména těm ženám, které nebyly obdarovány zrovna velkým poprsím. Někdy se totiž může přihodit to, že právě takové ženy mají docela nepříjemný pocit právě z toho, že mužské oko nezabloudí na jejich poprsí. Naopak ale takové push up podprsenky dokáží dodat právě těmto ženám na sebevědomí takovým způsobem, který velice snadno otevře cestu i k dalším – možná trochu více progresivnějším zásahům v jejich celkovém vzhledu.

Push up podprsenky se staly doslova velkou revolucí v nošení, jelikož ženy v nich mají prsa opravdu velmi dobře vytvarovaná a zvětšená, což působí mnohdy na muže jako magnet. Mohli bychom si říct, že jde o vytvoření jakési iluze, nicméně na obranu push up podprsenek je třeba říci, že se nejedná o nic nepřirozeného a lživého , tak proč svému poprsí tak trochu nepomoci k lepšímu vzhledu. Chcete-li svého může více zaujmout, pořiďte si ještě erotické prádlo – krajkové kalhotky, pevné korzety, vyzívavé plavky pohodlné župany.

Comments are closed.